Otel Arama
Şehir Belde Yada Bölge Yazınız...
ÇıkışTarihi
Giriş Tarihi
Yetişkin Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
Fiyat
Pansiyon
Otel Kategorileri
Sizin İçin Seçtiklerimiz
Günün Otel Kampanyaları

ONLINE SATIŞ

Eğer tercihiniz internet üzerinden, rezervasyon yapmaksa Türkiye'nin en fazla ziyaret edilen ve en sık güncellenen turizm portalları arasındaki www.tatilbahcesi.com.tr sizi bekliyor. Web sitesi üzerinden Yurt İçi Otel, Yurt Dışı Otel, Kıbrıs Otel, Şehir Oteli, Kültür Turları,Gemi Turları, gibi ürünleri satın alabilir, kampanya haberlerini, son dakika fırsatlarını ve çok özel indirimleri inceleyebilirsiniz.

 

Seçtiğiniz ürünleri satın almak için farklı ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan ilki havale/EFT ödeme seçeneğidir. Tercih ettiğiniz tatil hizmetini internette güvenli alışveriş yapabilmek için geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemi olan 3-D Secure ile bankanızın sayfasına yönlendirilerek satın alabilirsiniz. Bu sistem, kart bilgilerinizi paylaşmadan, güvenle alışveriş yapmanızı sağlayan hızlı, kolay ve ücretsiz bir hizmettir.

 

Güvenli tatil satın almanın keyfini yaşarken, rezervasyon sonrasında ihtiyaç duyacağınız desteği de Tatil Bahçesi Çağrı Merkezi'nden almanız mümkün.

 

ÇAĞRI MERKEZİ: 444 2 964

 

444 2 964 Rezervasyon talepleriniz, 7 gün, 09.00-21.00 saatleri arasında hizmet veren Tatil Bahçesi Çağrı Merkezi'ne Türkiye'nin her yerinden beklemeden sorunsuz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

Telefonda, özel eğitimli seyahat danışmanları tarafından size ayrıntılı bir biçimde bilgi veriliyor. Tatilinizi satın aldıktan sonra gerekli evraklar sistem üzerinden otomatik mail veya faks yoluyla tarafınıza, onayınız için iletiliyor.

 

Çağrı merkezimiz teknolojik alt yapısı sayesinde önceki seyahatlerinizi, memnuniyetinizi veya taleplerinizi görüntüleyerek sizleri en doğru şekilde sonraki tatiliniz için yönlendiriyor. Ayrıca web sitesi üzerinden bırakılan "sizi arayalım" taleplerinize de zamanında geri dönüşler yapılıyor.