İskeçe Karnavalı
0.00
İskeçe Karnavalı

Kısa Açıklama :

Gezilecek Yer : Gümülcine - Drama - Kavala – İskeçe – Dedeağaç

Kalkış Noktaları : Kadıköy Evlendirme Dairesi, Beşiktaş Yıldız Camii, Bakırköy Ömür AVM

Geceleme / Konaklama : 1 Gece / 2 Gün / 4 Yıldızlı Otelde Oda Kahvaltı

Tarihler :

Tatiliniz İçin En İyi Fiyatı Alın
Kişi Sayısı
1. Çocuk Yaşı
2. Çocuk Yaşı
 

1. Gün: : Cuma Akşamı / 15 MART 2013 / İstanbul – İpsala – Kavala

Siz konuklarımızı saat 22:00 Kadıköy evlendirme dairesi, 22:30 Yıldız camii önü, 22:45 Ömür restaurant önünden alarak aracımız ile birlikte Silivri – Keşan karayolunu takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe - karayolu takip ederek Kavala’ya doğru yola çıkıyoruz.


2. Gün: : Cumartesi / 16 Mart 2013 / Kavala

Sabah erken saatlerde Kavaladayız. Kahvaltı (EXTRA) sonrasında Drama şehrine hareket ederek Debreli Hasan Köprüsü Osmanlı zamanından kalma çeşitli eserleri görüp Kaala şehir merkezine geliyoruz.Burada Mehmet Ali Paşa İmarethanesi, evi ve heykelini ziyaret sonrası otelimize giriş yapiyoruz.Otele yerleştikten yarım saat sonra arzu eden konuklarımıza kordon boyunda yer alan restoranımıza geçiyor ve geleneksel  Yunan lezzetlerini içeren bir öğlen yemeği alıyoruz. Ardından  serbest zaman. Akşamsa ,bütün şehir ve deniz manzarasına hakim olan otelimizin terasından siz konuklarımız için tertiplediğimiz sirtaki ve bouzikinin keyfine varacağımız,Yunan yemeklerini tadacağımız ve meşhur içkileri ouzo’yu  yudumlayağımız  canlı müzik eşliğinde bir taverna eğlencesi.


3. Gün: : Pazar / Kavala – İskeçe – Gümülcine – Dedeağaç – İpsala – Tekirdağ – İstanbul

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından saat 08:30'da İskeçe’ye  hareket ediyoruz. Yaklaşık   1 saatlik yolculuğun ardından varacağımız İskeçe kentinin Avrupa Birliği tarafından verilmiş Yunanistan’ın en iyi korunmuş  eski  şehri ne sahip olma ünvanına  nasıl sahip olduğunu rehberimiz eşliğinde yapacağımız gezintide göreceğiz. Osmanlı’nın  izlerine hakim olduğu tarih kokan sokaklarını gezdikten sonra İskeçe karnavalının geçit törenini izleyeceğiz. Brezilyanın Rio şehrinde düzenlenen uluslararası karnavalının aynısıdır.Ülke genelinden karnavalı izlemeye gelen her yıl 200 bin kişi ile birlikte coşkulu bir şekilde karnaval görüntülerini izleyip eğlenip akşam saatlerinde Gümülcine şehrine geçiyoruz.Burada işletmesi bir Türk’e ait olan Türk-Yunan lezzetlerinin harmanlandığı bir lokantada öğle yemeğimizi(EXTRA)alacağız. Tarihi Çukur Kahve de demleme çay, Türk Kahvesi içtikten sonra Dedeağaç yolu üzerinden Yunanistan sınır kapısı Kipi'ye oradanda Türk sınır kapısı İpsala'ya varıyoruz.Tekirdağ’da vereceğimiz köfte molasından sonra akşam saatlerinde İstanbul'a varış ve misafirlerimizin buluşma noktalarına bırakılması.
 


Ücrete Dahil Hizmetler Extra Hizmetler
 • Programda belirtilen Çevre Gezileri, Lüks Otobüslerle Ulaşım
 • Araç içi sıcak – soğuk ikramlar
 • Kavala da  (Oda + Kahvaltı) konaklama.
 • Tatil Bahçesi Turizm Güvencesi
 • Tek kişi konaklama yapmak isteyen misafirlerimizden % 50 oda farkı alınmaktadır.
 • Rehberlik Ve Ek Hizmet Bedeli  35 Euro
 • TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigortası kişi başı 15 Euro zorunlu olup, Acenteye ödemesi yapılacaktır. 65 Yaş Üstü Misafirler 20 Euro Ödeyecektir.
 • Yunanistan vizesi (120 Euro)
 • Yurtdışı çıkış Pulu (15 TL) Lütfen Tur öncesi bankaya yatırınız
 • Öğle ve akşam yemekleri ekstradır.
 • Ekstra turlar, Müze Girişleri ve kişisel harcamalar
 • Her Turlu Kişisel Harcamalar, Bahşişler Ve Otel Ekstraları
   

Açıklamalar
Tatil Bahçesi Bölge’nin Yoğunluğuna Göre Standartlara Bağlı Kalmak Koşulu İle Otelleri Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.
Otobüste koltuk numarası garantisi verilmemektedir. Koltuklar rezervasyon sırasına göre otomatik ayarlanmaktadır.
Tur otobüsleri 40 kişi ile kalkacaktır. Gerekli sayıya ulaşmayan tur tarihleri, uygun başka tarihlere yönlendirilecektir.
Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez 
Tur İçerisinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez.
BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DÂHİLDİR.
 
Rezervasyon Detayları
 Rezervasyon yaptırılan kişi için gerekli irtibat bilgilerinin verilmesi zorunludur. Tarafımıza bu bilgiler eksik verildiği takdirde karşılaşılabilecek olası aksiliklerde Tatil Bahçesi Sorumlu tutulamaz.
Rezervasyon esnasında T.C Kimlik numaralarınızı ve doğum tarihinizi gün ay ve yıl olarak tarafımıza belirtiniz.
 
İptal Koşulları
 REZERVASYON alındığı dönem itibariyle 7 gün içinde rezervasyon iptal edildiğinde, tur ücretinin tamamı geri iade edilecektir. Fakat Rezervasyon alıp o haftaki rezervasyona kayıt yaptırdığında 3 gün içindeki iptal ve değişiklik kabul edilemez.
15 GÜN Öncesine Kadar Yapılan Rezervasyonlarda Rezervasyon İptali Yapmamışsa REZERVASYON Haklarını Kullanmış Sayılır.
 
Tur Esnasında
Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Tatil Bahçesi sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Tatil Bahçesi’nin sorumluluğu yoktur. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Tatil Bahçesi Turizm Yolcu ile tedarikçiler arasında aracı konumda olup olası olumsuzluklarda kesinlikle sorumlu tutulamaz.
 
Detaylar
Gezi Süresi 2 Gece 3 Gündür 0 Gecesi Yolda Geçmek Kaydıyla Otel Konaklaması 1 Gece 2 Gündür. Rehberimiz Programı Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir. Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı Ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez. 0–6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak Verilmeyebilir. Tur içersinde Kullanılmayan Ulaşım, Konaklama, Çevre Gezileri Vb. Haklar İade Edilmez. Rezervasyon Esnasında Koltuk Sözü Verilemez. Konaklama Bölgelerinde Ve Otellerinde Yoğunluğa Göre aynı standartlarda olmak kaydı ile Değişiklik Yapılabilir. Tur öncesi ve Tur içinde Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Tatil Bahçesi Turun Sorumluluğu Yoktur. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 3 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Tatil Bahçesi Tur da saklıdır. Turun iptali durumunda Tatil Bahçesi Tur iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Kanunu süredir tazminat hakkı yoktur. En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.04.09.2012 N/S/H.BÜTÜN FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.
 
Turun Otelleri

4 yıldız veya Özel Belgeli otellerde konaklama. Tatil Bahçesi Otel ve Yolcu Arasında aracı konumdadır ve kesinlikle herhangi bir olumsuzluk da sorumlu tutulamaz. Konaklayacağımız tesislerin seçiminde, hijyenik koşullar ve şehir merkezine olan uzaklık gözetilmek suretiyle gerektiğinde yıldız kategorileri ön plana alınmaksızın programların içeriğine ya da turun yapısına en uygun olan otellere öncelik verilmektedir. Otelleri kategorize ettiğimiz sıfatlar bir standart  simgesi olmayıp sadece turistik değerlendirmeyi belirler. Tatil Bahçesi yoğun turizm sezonu içerisinde konaklanacak otelleri benzer ya da daha üst kategorilerdeki farklı otellerle değiştirme hakkını saklı tutar.
 
Tavsiyelerimiz
Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet, dudak koruyucu kremi.

Amerika Turu
04.06.2018
Türk Hava Yolları İle
3400.00 $
İngiltere & İskoçya Turu
25.06.2018
Londra, Oxford, Cambridge, Manchaster, Liverpool, Glasgow, Edinburg  
1190.00 GBP
Kanada Dil Eğitim Programı
28.06.2018
Kanada Lisan Okulları
5350.00 $
İngiltere Dil Eğitimi Programı
01.07.2018
İngiltere Dil Okulları
2200.00 GBP